fbpx

USŁUGI PRAWNE

LEGALIZACJA POBYTU I DZIAŁALNOŚCI CUDZOZIEMCÓW W POLSCE

Kancelaria prawna „Legal Immigration Poland” oferuje swoim klientom różnorodne usługi prawne dla zagranicznych i polskich obywateli z zakresu prawa imigracyjnego oraz biznesu

Mianowicie reprezentujemy cudzoziemców oraz firmy zatrudniające cudzoziemców w postępowaniach administracyjnych dotyczących legalizacji pobytu i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Nasze procedury administracyjne obejmują nie tylko uzyskiwanie różnych zezwoleń i certyfikatów, ale także postępowanie odwoławcze w przypadku otrzymania negatywnych decyzji ze strony urządów.

Ponadto nasi klienci otrzymują nie tylko kompleksowe indywidualne doradztwo, pomoc w wyborze najlepszego sposobu legalizacji pobytu w Polsce oraz w zebraniu wymaganych dokumentów od doświadczonych prawników. Przecież nasi pracownicy dzielą się także swoimi doświadczeniami związanymi ze studiami, pracą, wynajmem mieszkań, podróżami i innymi aspektami życia w Polsce. A jeśli potrzebujesz, to pomogą ci i z tymi trudnościami emigracji!

Ponadto nasi klienci na życzenie mogą również otrzymać pełne wsparcie na wszystkich etapach zbierania i składania niezbędnych dokumentów.

Cel „Legal Immigration Poland” — ułatwienie życia naszym zagranicznym klientom w Polsce!

Bo w naszej działalności najważniejsi są zadowoleni klienci. Dlatego świadczymy wszelkiego rodzaju usługi w zakresie legalizacji Twojego pobytu na różnych zasadach oraz Twojego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Ponadto dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawe i korzystne oferty.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie usług prawnych dla Ciebie! Kim jesteś? Wybierz usługi prawne dla siebie!

Usługi prawne dla cudzoziemców - Legal Immigration

Usługi prawne dla cudzoziemców

Oferujemy usługi prawne dla cudzoziemców, którzy chcą przyjechać do Polski w celu podjęcia nauki, pracy, biznesu, łączenia rodzin i innych.

Usługi prawne dla biznesu - Legal Immigration

Usługi prawne dla biznesu

Oferujemy usługi prawne dla przedsiębiorców i obcokrajowców, którzy chcą rozpocząć lub rozszerzyć istniejącą działalność gospodarczą w Polsce.

USŁUGI PRAWNE DLA CUDZOZIEMCÓW

LEGALIZACJA POBYTU I DZIAŁALNOŚCI W POLSCE

Cudzoziemcy, którzy przebywają w Polsce ze względu na studia, pracą, prowadzenie biznesu, w celu łączenia rodzin itp. i chcą zalegalizować swój dalszy pobyt, mają możliwość uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy, zezwolenia na stały pobyt, karty długoterminowego rezydenta UE oraz, w przyszłości, obywatelstwa polskiego!

„Legal Immigration” oferuje porady prawne w celu rozpatrzenia indywidualnej sytuacji każdego klienta i ustalenia dokumentów wymaganych do legalizacji pobytu i pobytu Państwa rodziny w Polsce. Doświadczenie naszego prawnika imigracyjnego pozwala nam radzić sobie nawet w nietypowych i trudnych sytuacjach cudzoziemców.

Nasza firma oferuje również pomoc w przygotowaniu i złożeniu niezbędnych dokumentów w celu uzyskania wymaganych dokumentów.

NASZE USŁUGI PRAWNE DLA CUDZOZIEMCÓW

Co tak naprawdę kochamy robić dla naszych klientów?

Karta czasowego pobytu

Ta karta jest pierwszym i najczęstszym rodzajem legalizacji pobytu w Polsce wśród cudzoziemców już przebywających w Polsce na podstawie wizy (Schengen lub Krajowa) albo na podstawie ruchu bezwizowego.

Karta stałego pobytu

Ta karta pozwala cudzoziemcowi mieszkać, uczyć się i pracować w Polsce na takich samych prawach jak obywatele polscy, z wyjątkiem udziału w wyborach. Dokument wydawany cudzoziemcowi na czas nieokreślony.

Karta rezydenta UE

Kartę długoterminowego rezydenta UE może otrzymać cudzoziemiec, który przebywa w Polsce legalnie i nieprzerwanie co najmniej 5 lat. Dokument wydawany cudzoziemcowi na czas nieokreślony.

Obywatelstwo polskie

Pomagamy naszym klientom uzyskać obywatelstwo Polski nawet jeżeli nie posiadają karty pobytu lub karty rezydenta UE. Robimy to na 2 sposoby przez Prezydenta RP lub właściwego wojewodę.

Adwokat imigracyjny

Usługi doświadczonego polskiego adwokata w zakresie odwołań po otrzymaniu odmowy wydania karty pobytu, zezwolenia na pracę itp. Jesteśmy gotowi uwzględnić wszystkie niestandardowe i trudne sytuacje

Konsultacja prawna

Prawnik imigracyjny prowadzi dla klientów indywidualne konsultację prawne. Odpowie na wszystkie pytania dotyczące legalizacji pobytu i działalności w Polsce. Pomoże w wyborze optymalnej podstawy do uzyskania karty pobytu.

USŁUGI PRAWNE DLA BIZNESU

LEGALIZACJA POBYTU I DZIAŁALNOŚCI W POLSCE

Jeśli jesteś obcokrajowcem i chcesz rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce lub rozszerzyć istniejącą działalność o terytorium Polski, zespół “Legal Immigration” jest gotowy, aby pomóc Ci legalnie otworzyć i prowadzić biznes w Polsce, zapoznać ze wszystkimi podstawowymi wymaganiami prowadzenia działalności gospodarczej i zalegalizować pobyt w Polsce na podstawie biznesu.

Oferujemy pomoc w przygotowaniu i złożeniu niezbędnych dokumentów w celu uzyskania wymaganych wymaganych decyzji i zezwoleń. Doświadczenie naszego prawnika pozwala nam radzić sobie nawet w nietypowych i trudnych sytuacjach cudzoziemców.

Ponadto „Legal Immigration” jest zawsze gotów pomóc Ci w legalizacji nie tylko Twojej działalności i pobytu w Polsce, ale także udzielić porad prawnych i zalegalizować pobyt Twoich zagranicznych pracowników.

NASZE USŁUGI BIZNESOWE DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH I PODMIOTÓW PRAWNYCH

Co tak naprawdę kochamy robić dla naszych klientów?

Rejestracja i legalizacja działalności gospodarczej

Przygotujemy i złożemy wszystkie wymagane dokumenty do rejestracji i legalizacji Twojej działalności gospodarczej w Polsce (NIP, REGON, konto bankowe itp.)

Emigracja biznesowa

Zapewnimy pełne wsparcie w całym procesie emigracji i organizacji biznesu w Polsce. Nie musisz się o nic martwić, a nawet przyjeżdżać do Polski na pierwszych etapach.

Zezwolenie na pobyt czasowy lub stały

Pomagamy otrzymać kartę pobytu w przypadku, gdy cudzoziemiec przebywa w Polsce w celu prowadzenia działalności gospodarczej lub jest członkiem zarządu spółki.

Outsourcing prawny

Oferujemy Państwu pełne wsparcie w zakresie legalizacji zatrudnienia, a także działalności i pobytu wszystkich Państwa zagranicznych pracowników.

Konsultacja prawna

Prawnik opowie Ci o wszystkich wymaganiach i dokumentach wymaganych do rejestracji i prowadzenia biznesu w Polsce, doradzi w zakresie legalizacji Twojego pobytu na podstawie biznesu.

Adwokat

Nasz doświadczony adwokat pomoże Ci prowadzić proces odwoławczy w przypadku negatywnej decyzji o wydaniu polskich dokumentów i zezwoleń. Pomagamy nawet w najbardziej nietypowych i trudnych sytuacjach.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ !

Chcesz się dowiedzieć, jak „Legal Immigration” może rozwiązać problemy z Twoją legalizacją i prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce?

Zawsze chętnie zapoznamy Cię z naszymi usługami i pomożemy w dokonaniu wyboru!​