fbpx

Jeżeli chcesz wyemigrować do Polski na podstawie prowadzenia działalności gospodarczej, wówczas „Legal Immigration Poland” oferuje Ci pełne wsparcie prawne na wszystkich etapach emigracji do Polski i legalizacji działalności gospodarczej.

Nasza usługa „Biznes emigracja do Polski” obejmuje nie tylko prawnie prawidłowo zarejestrowaną i zorganizowaną działalność gospodarczą w Polsce, ale także legalizację Twojego dalszego długoterminowego pobytu w Polsce. Ponadto pomagamy w przygotowaniu i złożeniu pakietu dokumentów potrzebnych do uzyskania krajowej wizy biznesowej do Polski.

Z „Legal Immigration” nie musisz się o nic martwić, ponieważ nasz doświadczony prawnik imigracyjny kontroluje wszystkie procesy Twojej legalizacji!

Biznes emigracja do Polski

Co zyskujesz zamawiając u nas usługę „Biznes emigracja do Polski”?

Biznes emigracja do Polski - Legal Immigration

1 ETAP — POLSKA KRAJOWA WIZA BIZNESOWA

Odbiór, rejestracja i złożenie dokumentów na polską wizę krajową typu „D” w centrum wizowym lub konsulacie RP w Twoim kraju.

2 ETAP — REJESTRACJA BIZNESU W POLSCE

Przygotowanie dokumentów do rejestracji i organizacji Twojego biznesu w Polsce. Nasz zespół prawidłowo organizuje Twój biznes w Polsce zgodnie ze wszystkimi przepisami w Polsce.

Na tym etapie otrzymasz oficjalnie zarejestrowaną w Polsce firmę z numerami NIP i REGON, adresem siedziby firmy, podpisem elektronicznym i polskim rachunkiem bankowym.

Możesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze „Rejestracja biznesu w Polsce” >>

3 ETAP — KARTA CZASOWEGO POBYTU

Przygotowanie dokumentów do uzyskania zezwolenia na pobyt w Polsce – karta pobytu czasowego na podstawie prowadzonej działalności gospodarczej.

Złożenie wszelkich dokumentów odpowiednim organom państwowym przy osobistej obecności w Polsce.

4 ETAP — WSPARCIE PRAWNE

Towarzyszenie i doradztwo przez cały okres przyjmowania i oczekiwania na dokumenty.

5 ETAP — BIZNES EMIGRACJA DO POLSKI

Otrzymujesz nie tylko krajową wizę biznesową do Polski i możliwość legalnej emigracji, ale także uzyskujesz upragnione zezwolenie na pobyt czasowy w Polsce i oficjalnie zarejestrowany biznes zgodnie ze wszystkimi polskimi przepisami.

Jeżeli już jesteś na terenie Polski i chcesz otworzyć firmę w Polsce to zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą „Rejestracja biznesu w Polsce”!

Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić!

  Inne sposoby uzyskania od nas pomocy!

  Zadzwoń, wyślij e-mail, wyślij nam list – cokolwiek Ci odpowiada. Będziemy tutaj!

  + 48 537 737 007 (polski)

  + 48 571 921 547 (rosyjski, angielski)

  contact@legal-immigration.pl

  00-687 Warszawa

  ul. Wspólna 70, piętro 2