fbpx

Jeżeli jesteś cudzoziemcem i masz różnego rodzaju trudności w uzyskaniu polskich dokumentów, które legalizują Twój pobyt i działalność w Polsce, „Legal Immigration Poland” zaprasza do skorzystania z usługi „Adwokat imigracyjny”.

Nasza usługa “Adwokat imigracyjny” pozwala klientom poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami procesu uzyskania karty pobytu, karty rezydenta UE, polskiego obywatelstwa i innych polskich dokumentów w jak najkrótszym czasie.

Jakie usługi świadczy nasz doświadczony adwokat imigracyjny Patryk Przeździecki?

Konsultacja prawna

Profesjonalna konsultacja adwokata z indywidualną analizą Twojej sytuacji i pakietu dokumentów

Proces odwoławczy z pomocą prawnika

Pomoc prawna w procesie odwoławczym w przypadku negatywnej decyzji polskich władz państwowych w sprawie wydania żądanych polskich dokumentów (karta pobytu, karta rezydenta UE, obywatelstwo polskie itp.)

Przyspieszenie wydania decyzji w sprawie o uzyskania polskich dokumentów

Pomoc prawna w przyspieszeniu podejmowania decyzji w Twojej sprawie o wydanie polskich dokumentów (Ponaglenie, skarga do sądu administracyjnego, uzyskanie odszkodowania, osobiste spotkanie z naczelnikiem wydziału legalizacji cudzoziemców)

Adwokat imigracyjny "Legal Immigration"

Kto zajmuję się procesem odwoławczym i przyspieszeniem wydania decyzji?

Szef naszej kancelarii prawnej „Legal Immigration” – polski adwokat Patryk Przeździecki z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie prawa, prowadzi dla Państwa konsultacji prawne, zajmuje się odwołaniami w przypadku decyzji negatywnych, a także przyspiesza podjęcie decyzji w twoim przypadku jeżeli długo oczekujesz.

Adwokat Patryk Przeździecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Karierę zawodową rozpoczął w międzynarodowej korporacji prawniczej. W trakcie aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej pracował jako prawnik w dziale procesowym jednej z najbardziej prestiżowych warszawskich kancelarii prawnych, gdzie był aktywnie zaangażowany w głośne sprawy z różnych dziedzin prawa, w tym prawo migracyjne. Ponadto jest autorem wielu publikacji oraz częstym gościem programów telewizyjnych..

Doświadczenie naszego adwokata pozwala nam radzić sobie nawet w trudnych sytuacjach! Rzetelnie rozpatrujemy indywidualną sytuację każdego klienta. Zawsze jesteśmy gotowi pomóc Ci nie tylko rozwiązać zaistniałe problemy i trudności, ale także zapobiec trudnościom w przyszłości, ponieważ działalność „Legal Immigration” opiera się nie tylko na wiedzy adwokata i pracy w zgodności z polskim prawem, ale także na wieloletnim doświadczeniu!

OBSZARY PRAKTYKI

ADWOKAT PATRYK PRZEŹDZIECKI

prawo imigracyjne

Prawo korporacyjne

prawo gospodarcze

Bankowość i finanse

Oszustwa finansowe

Własność intelektualna

Inwestycje

Forex i OTC

PATRYK PRZEŹDZIECKI W POLSKICH MEDIA

EKSPERT PRAWNY | DOŚWIADCZENIE PONAD 10 LAT

Co otrzymują nasi klienci zamawiając usługę "Adwokat imigracyjny"?

Profesjonalizm w postępowaniu odwoławczym

Pełne zaufanie co do prawidłowości prawnej procesu odwoławczego od negatywnej decyzji o wydaniu dokumentów

Oszczędność Twojego cennego czasu

Oszczędność czasu na przygotowaniu dokumentów, korespondencji i poszukiwaniu przepisów prawnych

Oszczędność Twojej energii i nerwów

Oszczędność energii i nerwów podczas przygotowywania dokumentów i przeprowadzania całego procesu odwoławczego

Pozytywna decyzja władz państwowych

Minimalne prawdopodobieństwo ponownej „odmowy” w organach państwowych

PROCES ODWOŁAWCZY

Jak wygląda proces świadczenia usługi odwołania negatywnej decyzji?

Апелляция по карте побыту

“Legal Immigration” oferuje swoim klientom pomoc prawną w procesie odwoławczym w przypadku negatywnej decyzji władz państwa polskiego o wydaniu cudzoziemcowi dokumentu legalizującego jego pobyt w Polsce (karta pobytu czasowego, karta stałego pobytu, obywatelstwo polskie, karta rezydenta UE itp.).

Postępowanie odwoławcze prowadzi szef naszej kancelarii prawnej „Legal Immigration” – polski prawnik Patryk Przeździecki z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie prawa.

1 ETAP – Konsultacja prawna

Adwokat imigracyjny Patryk Przeździecki przeprowadzi indywidualną konsultację prawną, aby przeanalizować Twoją konkretną sytuację i ustalić optymalną strategię uzyskania pozytywnej decyzji jak najszybciej.

2 ETAP – Oficjalne przedstawicielstwo

Ty podpisujesz pełnomocnictwo dla adwokata. A my stajemy się Państwa oficjalnym przedstawicielem i w pełni prowadzimy cały proces komunikacji z polskimi Urzędami.

3 ETAP – Przeprowadzenie procesu odwoławczego

Adwokat imigracyjny składa prawnie poprawne przygotowane odwołanie w Twoim imieniu zgodnie z wcześniej uzgodnioną strategią. W pełni przeprowadza cały proces komunikacji i przygotowania wymaganych dokumentów do skutecznego odwołania w sprawie karty pobytu, karty rezydenta UE, obywatelstwa polskiego itp.

4 ETAP – Uzyskanie pozytywnej decyzji

Uzyskanie pozytywnej decyzji oraz oficjalnego polskiego dokumentu legalizującego Twój długoterminowy pobyt i działalność w Polsce.

przyspieszenie wydania decyzji

Jak wygląda proces świadczenia usługi przyspieszenia wydania decyzji?

“Legal Immigration” oferuje pomoc prawną w przyśpieszeniu decyzji polskich władz państwowych w sprawie uzyskania polskich dokumentów legalizujących pobyt długoterminowy (karta godzinowa, karta pobytu, obywatelstwo polskie, karta rezydenta UE i inne dokumenty).

1 ETAP - Konsultacja prawna

Adwokat imigracyjny Patryk Przeździecki przeprowadzi indywidualną konsultację, aby zapoznać się z Twojej sytuacją i ustalić najlepszy sposób na przyspieszenie procesu decyzyjnego w Twojej sprawie.

2 ETAP – Wybór sposobu na przyspieszenie wydania decyzji

Zatwierdzenie indywidualnej strategii przyspieszenia podejmowania decyzji w Twojej sprawie. Naszym klientom oferujemy 3 sposoby rozwiązania tego problemu.

Ponaglenie

Oficjalne przypomnienie o Twojej sprawie i prośba o przyspieszenie wydania decyzji

Sąd administracyjny

Złożenie formalnej skargi do sądu administracyjnego i możliwość uzyskania odszkodowania

Osobiste spotkanie z kierownikiem

Osobiste spotkanie z kierownikiem wydziału legalizacji cudzoziemców w województwie mazowieckim

3 ETAP - Oficjalne przedstawicielstwo

Podpisanie pełnomocnictwa do prowadzenia sprawy adwokatowi, który staje się Twoim oficjalnym pełnomocnikiem i prowadzi dalszy proces komunikacji z organami państwowymi.

4 ETAP – Uzyskanie decyzji

Otrzymujesz decyzję polskich władz państwowych w Twojej sprawie o wydanie dokumentów legalizujących Twój długoterminowy pobyt na terytorium Polski.

Adwokat imigracyjny „Legal Immigration Poland” radzi sobie nawet z najbardziej nietypowymi sytuacjami obcokrajowców, którzy chcą uzyskać zezwolenie na pobyt długoterminowy i działalność w Polsce!

Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić!

  Inne sposoby uzyskania od nas pomocy!

  Zadzwoń, wyślij e-mail, wyślij nam list – cokolwiek Ci odpowiada. Będziemy tutaj!

  + 48 537 737 007 (polski)

  + 48 571 921 547 (rosyjski, angielski)

  contact@legal-immigration.pl

  00-687 Warszawa

  ul. Wspólna 70, piętro 2