fbpx

Indywidualnych porad prawnych udziela adwokat imigracyjny „Legal Immigration” z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie prawa.

Podczas konsultacji prawnej otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania, a także przydatne porady i sprawdzone informacje prawne od naszego prawnika.

Świadczymy indywidualne porady prawne w zakresie legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce, a także w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Każdy klient może wybrać najbardziej odpowiedni rodzaj konsultacji.

Usługa konsultacji prawnej wliczona jest w koszt pełnego pakietu prowadzenia Twojej sprawy w zakresie uzyskania polskich dokumentów (karta pobytu czasowego, karta stałego pobytu, karta rezydenta UE, obywatelstwo polskie itp.).

KONSULTACJA PRAWNA – PRAWO IMIGRACYJNE

Co otrzymują nasi klienci zamawiając konsultację prawną?

Konsultacja prawna - Prawo imigracyjne - Legal immigration Poland

“Legal Immigration Poland” przeprowadzi dla Ciebie indywidualną konsultację prawną w zakresie prawa imigracyjnego.

Opowiemy o wymaganiach polskiego prawa w zakresie legalizacji pobytu długoterminowego i działalności cudzoziemców w Polsce, a mianowicie o podstawowych zasadach i możliwościach uzyskania przez cudzoziemców karty pobytu czasowego i karty pobytu stałego, karty rezydenta UE oraz obywatelstwa polskiego.

Nie wiesz, jaki rodzaj karty pobytu zrobić? Karta pobytu do pracy, nauki, biznesu …? Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru!

Osobiście doradzimy w zakresie legalizacji pobytu w Polsce i pomożemy w wyborze najlepszej podstawy do uzyskania polskich dokumentów.

Pomożemy Ci przygotować listę dokumentów niezbędnych do legalizacji pobytu i działalności w Polsce.

Zamawiając konsultację prawną otrzymujesz w rezultacie:

Zweryfikowane informacje prawne i pewność w swojej szczęśliwej przyszłości w Polsce

Nasz doświadczony adwokat imigracyjny przeprowadzi dla Ciebie indywidualną konsultację prawną, podczas której otrzymasz nie tylko odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Twojej legalizacji pobytu i działalności w Polsce, ale także pewność co do prawidłowości prawnej legalizacji Twojego życia w Polsce. Oznacza to, pewność swojej szczęśliwej przyszłości na terytorium Polski na równi z obywatelami polskimi!

Konsultacja prawna nie wymaga od Ciebie obowiązkowej obecności w Polsce. Ponieważ oferujemy naszym klientom wybór porad prawnych offline lub online.

KONSULTACJA PRAWNA – PRAWO GOSPODARCZE

Co otrzymują nasi klienci zamawiając konsultację prawną?

Konsultacja prawna - Prawo gospodarcze - Legal immigration Poland

„Legal Immigration Poland” oferuje profesjonalne doradztwo prawne w zakresie emigracji biznesowej i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Opowiemy o podstawowych wymaganiach polskiego ustawodawstwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, a mianowicie o zasadach zatrudniania cudzoziemców, rejestracji i legalizacji działalności gospodarczej w Polsce, płaceniu podatków i nie tylko.

Pomożemy Ci przygotować listę dokumentów niezbędnych do legalizacji i rejestracji działalności gospodarczej w Polsce.

Doradzimy w zakresie legalizacji długoterminowego pobytu Twojego i Twojej rodziny w Polsce na podstawie prowadzenia biznesu.

Zamawiając konsultację prawną otrzymujesz w rezultacie:

Sprawdzone informacje prawne i porady doświadczonego polskiego prawnika

Nasz doświadczony polski prawnik Patryk Przeździecki przeprowadzi dla Ciebie indywidualną konsultację prawną, podczas której otrzymasz nie tylko odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące emigracji biznesowej i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, ale także przydatne porady dotyczące Twojej sytuacji osobistej.

Konsultacja prawna nie wymaga od Ciebie obowiązkowej obecności w Polsce. Ponieważ oferujemy naszym klientom wybór porad prawnych offline lub online.

Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić!

  Inne sposoby uzyskania od nas pomocy!

  Zadzwoń, wyślij e-mail, wyślij nam list – cokolwiek Ci odpowiada. Będziemy tutaj!

  + 48 537 737 007 (polski)

  + 48 571 921 547 (rosyjski, angielski)

  contact@legal-immigration.pl

  00-687 Warszawa

  ul. Wspólna 70, piętro 2