fbpx

OUTSOURCING PRAWNY W POLSCE

zatrudnienie cudzoziemców w polsce

legalizacja pobytu cudzoziemców

adwokat imigracyjny

Każdy pracodawca zatrudniający cudzoziemców musi znać i przestrzegać podstawowych zasad zatrudniania takiej kategorii pracowników, aby nie naruszać polskiego prawa i nie otrzymać mandatu. Ponadto należy zauważyć, że legalne zatrudnienie cudzoziemców w Polsce to dość długi i trudny proces. Ponieważ nawet lista dokumentów niezbędnych do zatrudnienia cudzoziemca jest bardzo zróżnicowana w zależności od aktualnego statusu prawnego cudzoziemca.

Dlatego jeśli prowadzisz biznes w Polsce i zatrudniasz cudzoziemców, to „Legal Immigration Poland” proponuje Ci skorzystanie z usługi „Outsourcing prawny” – jeden z najskuteczniejszych sposobów organizacji zatrudnienia i legalizacji pobytu pracowników zagranicznych w Polsce.

Usługa „Outsourcing prawny” obejmuje pełne wsparcie prawne na wszystkich etapach procesu legalizacji zatrudnienia Twoich pracowników zagranicznych, a więc ich działalności i długoterminowego pobytu w Polsce.

Dzięki profesjonalnej pomocy prawnej „Legal Immigration Poland” martwisz się tylko o rentowność i rozwój swojego biznesu, ponieważ nasz doświadczony adwokat imigracyjny w pełni prowadzi i kontroluje legalizację pobytu i zatrudnienia Twoich zagranicznych pracowników w Polsce!

OUTSOURCING PRAWNY W POLSCE

Co otrzymujesz zamawiając usługę „Outsourcing prawny”?

Outsourcing prawny - Legal Immigration Poland

PORADY PRAWNE

Nasz adwokat imigracyjny udzieli Państwu indywidualnej porady prawnej w zakresie regulacji prawnych dotyczących zatrudniania cudzoziemców w Polsce, a także przygotuje niezbędne dokumenty dla Państwa pracowników do legalizacji pobytu i działalności w Polsce.

PEŁNE WSPARCIE

Oferujemy pełne wsparcie dla naszych klientów biznesowych na wszystkich etapach współpracy

PRZYGOTOWANIE I ZŁOŻENIE DOKUMENTÓW

Przygotowujemy i przekazujemy wszystkie niezbędne dokumenty do zatrudnienia i legalizacji pobytu Twoich pracowników w Polsce. Ponadto sami prowadzimy cały proces komunikacji z organami państwowymi do czasu przygotowania dokumentów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Ustalamy listę wymaganych dokumentów i określamy sposób współpracy w zależności od indywidualnej sytuacji i życzenia każdego klienta.

Dlaczego warto skorzystać z usługi "Outsourcing prawny"?

Redukcja kosztów

Obniżenie kosztów utrzymania własnego działu prawnego

Optymalizacja pracy zarządczej

Zmniejszenie czasu spędzonego na zarządzanie administracją i personelem

Optymalizacja działalnośći firmy

Wysoka jakość i sprawna praca firmy bez obawy o prawne aspekty zatrudnienia i legalizacji pobytu pracowników zagranicznych

Kompetencje adwokata

Gwarancja jakości naszych usług prawnych

Rozsądne miesięczne opłaty

Rozsądnie płacisz za szeroki zakres profesjonalnych usług prawnych

Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić!

  Inne sposoby uzyskania od nas pomocy!

  Zadzwoń, wyślij e-mail, wyślij nam list – cokolwiek Ci odpowiada. Będziemy tutaj!

  + 48 537 737 007 (polski)

  + 48 571 921 547 (rosyjski, angielski)

  contact@legal-immigration.pl

  00-687 Warszawa

  ul. Wspólna 70, piętro 2