fbpx

LEGALIZACJA I REJESTRACJA BIZNESU W POLSCE

Jeżeli jesteś obcokrajowcem i chcesz rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce lub rozszerzyć istniejącą na terytorium Polski, “Legal Immigration Poland” jest gotowy pomóc Ci legalnie i szybko otworzyć biznes w Polsce.

Nasza usługa „Rejestracja biznesu w Polsce” obejmuje nie tylko pełną legalizację i rejestrację Państwa firmy, ale także zapoznanie Państwa ze wszystkimi podstawowymi wymaganiami prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Oferujemy cudzoziemcom profesjonalną pomoc prawną w przygotowaniu i złożeniu dokumentów niezbędnych do uzyskania dokumentów niezbędnych do rejestracji i legalizacji.

REJESTRACJA BIZNESU W POLSCE

Co otrzymują nasi klienci zamawiając usługę „Rejestracja biznesu w Polsce”?

Rejestracja biznesu w Polsce - Legal Immigration
rejestracja firmy w polsce - legal immigration poland

“Legal Immigration Poland” oferuje profesjonalną pomoc prawną w zakresie organizacji i rejestracji wszelkich form działalności gospodarczej w Polsce.

Z Twojej strony wystarczy tylko wypełnić formularz i przesłać go do nas e-mailem. Resztę wykona nasz zespół. Na pierwszych etapach nie musisz nawet przyjeżdżać do Polski, możemy współpracować online.

Zamawiając usługę „Rejestracja biznesu w Polsce” otrzymasz:

Oficjalnie zarejestrowany biznes w Polsce

Otrzymujesz oficjalnie zarejestrowaną firmę w Polsce zgodnie z wszystkimi polskimi przepisami. Forma prowadzenia działalności zależy od Twojego żądania. Pomagamy w rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki cywilną i innych form działalności.

Pomoc w przygotowaniu i złożeniu dokumentów

Zajmujemy się przygotowaniem i złożeniem wszelkich dokumentów wymaganych do oficjalnej rejestracji działalności gospodarczej w odpowiednich rejestrach w Polsce – KRS i CEIDG. Pomagamy również z dokumentami do otwarcia rachunku bankowego w Polsce, uzyskania adresu siedziby firmy firmy itp.

Numery identyfikacyjne NIP i REGON

Pomagamy z dokumentami dla uzyskania numeru NIP – polskiego numeru identyfikacji podatkowej, który będzie znajdował się na wszystkich Twoich fakturach i jest obowiązkowy.

Pomagamy również naszym klientom w przygotowaniu dokumentóe do uzyskania numeru REGON – numeru rejestru podmiotów gospodarki narodowej Polski, który jest niezbędny do współpracy przedsiębiorcy z urzędem skarbowym lub ZUS.

Adres siedziby firmy

Pomoc prawna przy zawarciu korzystnej umowy najmu, a także pomoc w wyborze adresu i miejsca rejestracji Twojego biznesu zgodnie z wymogami polskich organów państwowych.

Podpis elektroniczny

Pomoc prawna przy przygotowaniu dokumentów do uzyskania oficjalnego podpisu elektronicznego.

Firmowe konto bankowe w Polsce

Pomagamy w przygotowaniu i rejestracji rachunku bankowego Twojej firmy w polskim banku.

Konsultacja prawna

Udzielimy porad prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce oraz głównych wymagań organów państwowych dla przedsiębiorców i firm. Nasz prawnik imigracyjny doradzi również w kwestii legalizacji długoterminowego pobytu w Polsce dla Ciebie, Twojej rodziny, a także pracowników zagranicznych.

Klientom, którzy chcą emigrować do Polski w celach biznesowych oferujemy również usługę z pełnym wsparciem w procesie emigracji – „Biznes Emigracja do Polski”.

Polska krajowa wiza typu "D"

Rejestracja biznesu w Polsce

Karta pobytu w Polsce na podstawie biznesu

Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić!

  Inne sposoby uzyskania od nas pomocy!

  Zadzwoń, wyślij e-mail, wyślij nam list – cokolwiek Ci odpowiada. Będziemy tutaj!

  + 48 537 737 007 (polski)

  + 48 571 921 547 (rosyjski, angielski)

  contact@legal-immigration.pl

  00-687 Warszawa

  ul. Wspólna 70, piętro 2