fbpx

Legalizacja pobytu w okresie COVID-19

Pandemia wywołana przez Coronavirus wpłynęła na zmiany w organizacji działalności organizacji na całym świecie. Wpłynęło to między innymi i na zmiany w pracy naszej kancelarii, a także w pracy polskich organów państwowych i ustawodawstwo w zakresie cudzoziemców.

Dlatego nasza Kancelaria pragnie przedstawić Państwu 2 możliwe formy porady prawnej z maksymalnym bezpieczeństwem dla zdrowia naszych klientów i pracowników. Oferujemy nie tylko spotkania offline, ale także online.

Ponadto pragniemy opowiedzieć o nowościach w zakresie legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce w okresie zagrożenia epidemią w kraju.

UDZIELAMY KONSULTACJE PRAWNE ONLINE I OFFLINE

Nasi klienci są dla nas na pierwszym miejscu! Dbamy o Twoje potrzeby i przyjemną obsługę!

Dlatego, w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników w czasie pandemii COVID-19 rozpoczęliśmy prowadzenie konsultacji prawne ONLINE!

Jednak również prowadzimy konsultacje prawne STACJONARNE w naszym komfortowym biurze w centrum Warszawy przy ul.Wspólnej 70 (piętro 2), gdzie zadbaliśmy również o Twoje bezpieczeństwo (oferujemy środki do dezynfekcji rąk i maski).

Dlatego masz możliwość wyboru rodzaju konsultacji: online lub offline!

Онлайн консультация юриста "Legal Immigration"

online

Bezpieczeństwo

Nie powinieneś wychodzić z domu i narażać siebie i swoich bliskich na niebezpieczeństwo podczas pandemii COVID-19

Dostępność

Nasze usługi prawne są dostępne dla Ciebie, nawet jeśli jesteś w domu za granicą lub w podróży. Musisz tylko wcześniej umówić się na konsultację prawną online

Twoja mobilność

Doradzimy Ci niezależnie od lokalizacji, więc Twoje plany podróży nie zależą od nas i masz pełną swobodę poruszania się po świecie

Oszczędzasz czas

Nie trać czasu w drodze do naszego biura i z powrotem ... możesz poświęcić ten czas sobie i bliskim Ci osobom

offline

Komfort i bezpieczeństwo naszego biura

Z przyjemnością zapraszamy klientów do naszego wygodnego i przytulnego biura w centrum Warszawy, gdzie zadbaliśmy o bezpieczeństwo naszych klientów (oferujemy środki do dezynfekcji rąk i maski)

Spotkanie osobiste

Pomoże nam to w naszej współpracy szybko nawiązać kontakt i stworzyć atmosferę zaufania

Oszczędzasz czas

Nie tracisz czasu na drukowanie, podpisywanie i wysyłanie wymaganych dokumentów (np. umowa czy pełnomocnictwo), bo wszystko podpisujemy od razu na miejscu w biurze

Smakołyki dla Ciebie

Naszych klientów częstujemy napojami i słodyczami

Легализация пребывания во время COVID-19

Aktualne informacje dla cudzoziemców w czasie pandemii covid-19

“Legal Immigration” pragnie poinformować klientów i gości naszego bloga o najnowszych osiągnięciach w zakresie legalizacji pobytu i prowadzenia działalności gospodarczej cudzoziemców w Polsce w okresie zagrożenia epidemią w kraju.

Ponieważ pandemia wywołana przez koronawirusa wpłynęła nie tylko na zmiany w pracy organów państwowych, ale także na polskie ustawodawstwo dotyczące legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce.

Szczegółowe informacje na temat zmian w polskim ustawodawstwie dla różnych grup cudzoziemców można znaleźć w naszych aktualnych artykułach poniżej. Stale monitorujemy nowe zmiany w przepisach i na bieżąco aktualizujemy informacje!

Aktualne informacje dla osób fizycznych

Zgodnie z polskim ustawodawstwem każdy cudzoziemiec przebywający w Polsce dłużej niż 3 miesiące jest zobowiązany do oficjalnego zalegalizowania swojego pobytu na terytorium Polski. 

Jednak w związku z pandemią na terytorium Polski wprowadzono stan „zagrożenia epidemią” oraz przepis „o zagrożeniu epidemią”, co oznacza nowe prawa i możliwości legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce na ten okres.

Najważniejsze, że OD 14 MARCA 2020 ROKU I 30 DNI PO ZAKOŃCZENIU STANU EPIDEMII określone grupy cudzoziemców uzyskają nowe prawa i możliwości legalizacji pobytu i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Юридические услуги для бизнеса Варшава "Legal Immigration"

Aktualne informacje dla firm

Koronawirus wpłynął globalnie na działalność i reorganizację większości firm na całym świecie.
Dlatego jeśli prowadzisz działalność w Polsce i masz pracowników w swojej firmie, to w okresie zagrożenia epidemią w Polsce powinieneś ściśle przestrzegać polskiego prawa w zakresie zapewnienia swoim pracownikom prawdziwie bezpiecznych i nieszkodliwych warunków pracy. Co oznacza zmianę organizacyjną w procesie wykonywania pracy.

Nieprzestrzeganie wymagań grozi karą od 1000 do 30 000 złotych.

 

Umów się na konsultację prawną!

Doradzimy w kwestii legalizacji pobytu i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce również w czasie pandemii COVID-19